So this is Christmas!

By | 13:07:00 Skomentuj
W całym domu rozchodzi się przyjemny zapach korzennych przypraw i miodu. Wszystko zwiastuje fakt, że pierniki właśnie opuściły piekarnik. Święta Bożego Narodzenia kojarzą mi się oczywiście z choinką przede wszystkim, ale też ciastkami korzennymi (przepis na nie możecie znaleźć, klikając TUTAJ .), kubkiem ciepłej herbaty, grubym kocem i kominkiem. Nie żebym kiedykolwiek mieszkała w domu, mającym kominek, ale ten element wystroju mieszkania uważam za idealnie pasujący do świątecznej scenerii..
Jak co roku, każdy z nas pragnie by święta były niezwykłym i magicznym czasem, by były czymś w rodzaju mediatora jeżeli chodzi o ludzkie spory i żale, zżyły nas ze sobą i aby sprawiły, że w Nowym Roku każdy z nas dostanie czystą kartę.


Mimo tego, że do Świąt pozostało jeszcze 3 dni, pragnę złożyć WSZYSTKIM Czytelnikom bloga, najserdeczniejsze życzenia! Abyście w Nowym Roku spełnili wszystkie swoje najskrytsze marzenia. By nie zabrakło Wam odwagi do spełniania życiowych planów i realizowali je bez względu na przeciwności losu. Zdrowia, szczęścia, prawdziwej przyjaźni i dużo dużo miłości!

życzy..Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze :